Ubytování

Domov mládeže disponuje dvěma budovami.

Budova Studentská nabízí dvou a třílůžkové pokoje I. kategorie ve standartním vybavení (pro každého studenta je rezervována moderní samostatná obytná sestava obsahující lůžko s úložným prostorem, dvě uzamykatelné skříně (policová a šatní), uzavíratelné dvě skříňky a poličky v prostoru sestavy nad lůžkem, psací stůl, židle, botník a lampička. Sociální zařízení včetně umýváren a sprch je nově zrekonstruované, pro část pokojů společné na chodbě a pro část pokojů separátní. Na každém patře je studentům k dispozici čajová kuchyňka a klubovna.

Budova U Boroviček poskytuje ubytování ve dvou jednolůžkových a šestadvaceti dvoulůžkových pokojích. Sociální zařízení je separátní pro ubytovací buňku. V této budově domov mládeže umožňuje žákům pobyt i o víkendech a některých svátcích. Vybavení pokojů je obdobné, není však řešeno formou pevných bytových sestav, ale kusovým nábytkem.

Celodenní stravování je zajištěno ve dnech školního vyučování ve školní jídelně, která je umístěna v budově Studentská. Do budovy Studentská jsou přednostně přijímáni žáci, kteří mají zájem o zajištění celodenního stravování. Ti, kteří o celodenní nebo pravidelné stravování zájem nemají, a naopak mají zájem o ubytování i o víkendech, jsou ubytováváni do budovy U Boroviček. Stravovací služby jim domov mládeže dle jejich požadavků zajišťuje v hlavní budově Studentská.

PŘÍSPĚVEK ZA UBYTOVÁNÍ V OBJEKTU STUDENTSKÁ

třílůžkový pokoj I. kat. směr západ v I. až III. poschodí: 1500,- Kč osoba/měsíc
třílůžkový pokoj I. kat. směr východ v I. až III. poschodí: 1600,- Kč osoba/měsíc
dvoulůžkový pokoj I. kat. ve IV. poschodí: 1600,- Kč osoba/měsíc

PŘÍSPĚVEK ZA UBYTOVÁNÍ V OBJEKTU U BOROVIČEK

dvoulůžkový pokoj I. kat. velký: 1400,- Kč osoba/měsíc
dvoulůžkový pokoj I. kat. malý: 1300,- Kč osoba/měsíc
jednolůžkový pokoj I. kat.: 1600,- Kč osoba/měsíc

´

NÁVOD JAK SE UBYTOVAT